У Європі подібний бізнес уже давно заборонили, а в Україні розглядається питання його легалізації. Всього в нашій країні, запевняє Федор Олексюк, працює близько 50 колекторських компаній, 12 з яких – великі. Вони скуповують борги у банків від 5 до 8 %. Сьогодні близько 25% незаставних кредитів саме у колекторів. Методи «вибивання» грошей з позичальників залишають бажати кращого. В основному це методи психологічного тиску – телефонні дзвінки серед ночі, листи з неоднозначними натяками та залякування. Федор Олексюк запевняє, колектори не мають права і на 10-ту долю своєї діяльності.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/11/29__04_Mandrykina_Kollektory.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/11/29__04_Mandrykina_Kollektory.jpg type=site]





