У п’ятницю, нагадаємо, впало одразу два дерева: на Карла Маркса та вулиці Криворізьській. Постраждалі дві жінки та один хлопець. Чому у Дніпропетровську склалася така ситуація з деревами та як її вирішити — питали в біологів.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/04__Masho_derevo.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/04__Masho_derevo.jpg type=site]
Автор: Марія Алексевич
Камера: Андрій Лисенко





