Але з кожним днем кількість незадоволених роботою цієї фірми зростає. Замість зазначених у договорах грошей, працівники беруть більшу суму із обіцянкою повернути їх у повному обсязі. Але ні роботи, ні можливості повернути гроші у горе-працівників немає. Хто винен у такій ситуації: працівники фірми, що вводять людей в оману, чи люди, які самі несуть їм гроші?
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/04__Anna-Liza_razvod.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/04__Anna-Liza_razvod.jpg type=site]
Автор: Анна-Ліза Мельниченко
Камера: Андрій Лисенко





