Депутати міської ради не з фракції більшості розказали дев’ятому каналу, що не бачили у цьому році ні копійки своїх депутатських коштів на виконання доручень виборців. На початку року міською радою було вирішено об”єднати усі депутатські кошти та витрачати їх спільно. Але, як бідкаються депутати, потреби виборців фінансуються підозріло вибірково, а деякі депутатські запити — взагалі ігноруються. Ми спробували перевірити цю інформацію.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/05__Masho_deputatskie_babki.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/05__Masho_deputatskie_babki.jpg type=site]





