На чергових навчаннях гірничорятувальний загін МНС відточив свої вміння і перевірив справність техобладнання. Пасажирам дніпропетровського метрополітену хвилюватися не варто, – усе працює як годиться.
Коротке замикання електрообладнання у підземці. Невелика задимленність. Та головне – одного з працівників станції уразило струмом. За таким сценарієм проходять навчання МНСівців на станції метро Комунарівська. Бійці досліджують аварійну ділянку та терміново евакуюють постраждалого працівника. Поки виносять людину на поверхню, проводять комплекс реанімаційних заходів — штучне дихання та непрямий масаж серця. Далі потерпілого транспортують із апаратом штучної вентиляції легенів та передають лікарям.
Артур Ширіханов, командир гірничорятувального відділення: “Мы спустились вниз, взяли пробы, потому что была задымленностьслабая, и оказали помощь и вынесли наверх. Все это забрало у нас 10 минут”.
Задання виконано — людина врятована. Однак оцінка від керівництва — добре, а не відмінно:
Роман Гіріч, командир Дніпропетровського воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону МНС України: “Заблудились в помещении, помещение лучше надо знать. Хотя если по характеристике — то есть задымленность, – поэтому это возможно. По времени ребята справились с поставленой задачей. По времени ребята справились с поставленной задачей, – в результате, человек был бы спасен однозначно. Просто где-то какие-то лишние движения были. Все должно быть отточено до автоматизма. Я так считаю”.
Окрім цього, на станції метро «Комунарівська» МНСівці продемонстрували порядок зосередження сил та технічних засобів Дніпропетровського воєнізованого гірничорятувального загону. Тут все було чітко та за планом.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/06__08_Melqnik_MNS_v_metro.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/06__08_Melqnik_MNS_v_metro.jpg type=site]
Автор: Юлія Мельниченко
Камера: Дмитро Большак





