У Дніпропетровську близько чотирьох сотень одиниць вогнепальної, холодної та саморобної зброї потрапивши після потрапляння до мартенівської печі перетворилися на мирний метал. Правоохоронці звітують: у такий спосіб планово знищили вилучену, знайдену та добровільно здану зброю, а також зброю котра була долучена до матеріалів кримінальних справ, як речові докази та вироком судів підлягала утилізації.
Олег Мойсюк – керівник відділу ГУМВС України в Дніпропетровській області:
“Загальна вага вилученої зброї склала 800 кілограмів. Зброя була знищена шляхом її переплавки на металогривнєвому заводі імені Петровського, після чого вона вже ніколи не потрапить до рук зловмисників. Враховуючи специфіку заводу переплавлений метал у подальшому буде служити у мирних цілях.”





