У певних місцях — навпаки – доводиться стояти на розподілювальній смузі по кілька хвилин. Звільнити зебру для пішохода, як того вимагають правила дорожнього руху, водіям інколи неможливо. Це скоріше виключення, хоча і водіїв звинувачувати не маємо права: розташування зебр у Дніпропетровську подекуди позбавлене логіки.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/11__03_Mandrykina_Peshekhody.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/11__03_Mandrykina_Peshekhody.jpg type=site]
Автор: Анна Мандрикіна
Камера: Володимир Позняк





