12 грудня до чергової частини Днiпропетровського міського управління по спецлiнiї «102» з таксофону зателефонувала невiдома та повiдомила, що в лiкарнi № 6 вул. Батумськiй, м. Днiпропетровська, знаходиться бомба.
З територiї лiкарнi були евакуйовані 440 хворих та 420 спiвробiтникiв лiкарні.
Під час обстеженням територiї та примiщень лікарні (близько 20 га) вибухонебезпечних пристроїв виявлено не було.
Проведеним комплексом оперативно-розшукових заходів, за скоєння злочину була встановлена 10-річна дівчинка. При проведенні опитування вона повiдомила, що здiйснила вищевказаний дзвiнок з хулiганських спонукань. Так як дівчина не досяглі віку кримінальної відповідальності з нею будуть проведені профілактичні бесіди та вона буде поставлена на облік. Батьки дитини повинні будуть сплатити матеріальний збиток відповідно до чинного законодавства.





