Команда юних вихованців футбольної академії “Дніпра”, тренери Юрій Гревцов і Олександр Зозуля, здолавши у вирішальній зустрічі ровесників динамівців столиці, стала переможцем першого турніру “Кубок Дніпра”, що фінішував під дахом критого манежу навчально-тренувальної бази у Придніпровську серед команд гравців 2002 року народження.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/13__sport_1.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/13__sport_1.jpg type=site]





