Зустріч розпочали із хвилини мовчання у пам’ять про тих, чиє життя забрала трагедія на ЧАЕС. Далі перейшли до нагородження присутніх. 9 із чотирьох десятків запрошених отримали від мера подяки. За словами міського голови, піклування про таких людей є одним із пріоритетів держави.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/14__05_Kristina_IS_SKh_Chornobilq.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/14__05_Kristina_IS_SKh_Chornobilq.jpg type=site]





