З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам за вказівкою першого заступника Міністра надзвичайних ситуацій Віталія Бута у Дніпропетровській області встановлено пункти обігріву. Намети із засобами обігріву, гарячим чаєм та продуктами харчування почали функціонувати з 15 грудня на період низьких температур. Пункти обігріву розташувалися в місцях масового перебування людей та працюють цілодобово. Представники МНС будуть чергувати у наметах у цілодобовому режимі.
Місця дислокації пунктів обігріву:
– м. Дніпропетровськ, вул. Курчатова, 10
– м. Кривий Ріг, Центрально-міський район, вул. Урицького, 5
– м. Дніпродзержинськ, Заводський район, перехрестя пр-т Леніна – Аношкіна
– м. Павлоград, площа Соборна
– м. Нікополь, вул. Херсонська, 16а
– м. Жовті Води, на перехресті вулиць Дзержинського та Кропоткіна
17 грудня спільно із державними органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та підрозділами міліції розпочато роботу щодо відкриття в містах та районах області стаціонарних пунктів обігріву.





