Перемога баскетболістів дніпропетровського “Дніпра” в останній зустрічі над одним з лідерів вічизняної Суперліги запорізьким “Ферро”, має не тільки вселити надію у прихильників команди на її успішний подальший виступ, але й повернути уболівальників на трибуни Великої Арени Льодового Палацу спорту “Метеор”. Стовідсотково, що серед них на найближчому матчі, який наші гулівери проведуть на цьому ж паркеті у п’ятницю, 21 грудня проти “Миколаєва” і розпочнуть поєдинок о 19 годині, будуть вихованці Дніпропетровського дитячого будинку-інтернату обласної ради. Квитки серед інших подарунків на день святого Миколая їм особисто подарували гравці.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/19__sport_1_basketbolisty_detdom.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/19__sport_1_basketbolisty_detdom.jpg type=site]





