Малеча із задоволенням слідкувала за акторами на сцені. Діти радісно ділилися враженнями від свята. А перед виставою юних глядачів привітав міський глова Іван Куліченко. Мер також запросив дітей прийти на відкриття Губернаторської ялинки.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2012/12/19__Bogdan_denq_Sv._Nikolaja_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2012/12/19__Bogdan_denq_Sv._Nikolaja_SKh.jpg type=site]





