
День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як визначна дата – День Соборності. Саме в цей день було проголошено Акт об’єднання Східної та Західної України. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Акт злуки став символом єдності вільного народу, що має силу рухатись у майбутнє.
Цей день є особливим, оскільки зміг об’єднати в собі дві різні за змістом, але єдині по духу історичні події, які багато в чому визначили подальшу долю України.
Керівники міста та області привітали зі святом єднання та свободи всіх мешканців Дніпропетровщини та побажали міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди і нових здобутків на благо рідного краю та всієї України!
У єдності наша сила!





