
Комунальне підприємство «Дніпрогаз» відключило газ через недотримання норм техніки безпеки – в одному під’їзді будинку. У «Дніпрогазі» запевняють, зробили це щоб уникнути подальших проблем, адже сумний приклад, пов’язаний із вибухом побутового газу, всі пам’ятають і досі.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/23__02_Mandrykina_Gaz.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/23__02_Mandrykina_Gaz.jpg type=site]
Автор: Анна Мандрикіна
Камера: Олександр Вернігоров





