
Чергову порцію чеських трамвайних вагонів з Німеччини вже загрузили закордоном для відправки у Дніпропетровськ. Цього разу вони коштують 500 тисяч і вже модернізовані німцями. До вартості включено і заміну вісі та бандажів для наших колій. Вагони 1988-91 років, всього таких закуплять тридцять, витративши 15 кредитних мільйонів гривень. Перша партія, 16 одиниць прибуде до нас у лютому. Їздитимуть вони найприбутковішими маршрутами.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/24__Masho_tramvai_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/24__Masho_tramvai_SKh.jpg type=site]





