
По-перше, згідно з законопроектом, власники квартир та нежитлових приміщень будуть мати спільну відповідальність перед третіми особами. Це означає, що вони не об’єднуючись в ОСББ, можуть приймати спільні рішення. Проблема у тому, що у проекті закону не зазначено, яким саме чином будуть контролюватися підписи на прийнятих рішеннях, реєструватися протоколи, зберігатися персональні данні і таке інше. По-друге, переконує Катерина Чижик, власники квартир , які сьогодні фактично позбавлені можливості обирати виконавців житлово-комунальних послуг, можуть опинитися відповідальними за борги комунального підприємства , що утримує їх будинок і прибудинкову територію. І по-третє, голосування «квадратними метрами», каже, призведе до того, що власники менших квартир будуть позбавлені права впливати на рішення колективу.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/30__Krivaja-OSBB_sinkhron.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/30__Krivaja-OSBB_sinkhron.jpg type=site]





