Зараз сімейні лікарі отримують практичні навички роботи з новим обладнанням в учбово-методичному центрі. Тренінги проводять фахівці департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, лікарі-спеціалісти з обласних лікувально-профілактичних закладів та викладачі медакадемії. До кінця лютого тренінги пройдуть 106 сімейних лікарів області.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/31__Grechnikova_SKh_vrachi.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/31__Grechnikova_SKh_vrachi.jpg type=site]
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/01/31__Grechnikova_IS_vrachi.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/01/31__Grechnikova_IS_vrachi.jpg type=site]





