На нашому вокзалі працюють автоматичні камери схову та ручної поклажі. За 2012 рік на Дніпропетровському залізничному вокзалі забули 27 сумок, лише 10 люди забрали. В основному це особисті речі. У камерах зберігання речі залишаються 2 доби, потім їх відправляють на склад незатребуваних речей. Якщо протягом 30 днів речі не забирають, то вони відправляються на склад реалізації.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/01__Untitled.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/01__Untitled.jpg type=site]





