Про це заявив новий власник клубу Олександр Онищенко, який є ще і президентом Федерації кінного спорту України. За його словами, міська влада готова сприяти та передати для реконструкції стадіон, що там знаходиться. Нині він буде добиватися щоб команда грала на “Олімпійському”, а якщо не вийде, буде проводити домашні матчі на “Динамо”. Що стосується футболістів команди, то вони вже оголосили про те, що приступають до підготовки до весняної частини сезону.





