З метою недопущення пожеж у культурно-розважальних закладах країни Державна служба з надзвичайних ситуацій посилює контроль за діяльністю об’єктів з масовим перебуванням людей. В першу чергу перевірятимуться нічні клуби, ресторани та кінотеатри – тобто саме ті місця, де одночасно можуть перебувати більше 50 чоловік. Таких об’єктів в області близько 300 та 200 у самому Дніпропетровську. Під пильну увагу підпадають передусім нічні заклади, де відпочіває переважно молодь, часто у стані алкогольного або навіть наркотичного сп’яніння. Окрім цього, саме у клубах найчастіше проводяться шоу з використанням піротехнічних засобів. В той же час в обробці цих приміщень використовуються легкозапальні матеріали, які, до того ж, при горінні виділяють отруйний дим. Як показує статистика, при пожежах в нічних клубах люди найчастіше гинуть не від високих температур, а саме від отруйних речовин, які виділяються через горіння у повітря.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/12__Dobarina_IS_pozharnaja_bezopasnostq.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/12__Dobarina_IS_pozharnaja_bezopasnostq.jpg type=site]





