За останні тижні майже на 10,5 % зросла кількість таких хворих. Серед них переважно – діти віком до 16 років. Очікуються штами “середньої тяжкості” – A -HN1 та А -H3N2. Зона ризику першої хвилі епідемії ймовірно охопить Вільногірськ та Жовті Води. Наразі лікарні та аптеки забезпеченні всіма необхідними медикаментами – запевняє Вадим Михайлюта – головний фахівець департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської ОДА. На питання, чи робити щеплення, відповідь лікарів – “безумовно так”. Карантин же оголошувати поки рано, адже епідемічний поріг не перевищено.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/14__03_Dobarina_IS_gripp.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/14__03_Dobarina_IS_gripp.jpg type=site]





