14 лютого на підсумковій колегії департаменту охорони здоров”я міської ради повідомили, що в Дніпропетровську за рік створено 12 центрів первинної медико-санітарної допомоги, до них увійшли 72 амбулаторії. В останніх населення постійно обслуговують сімейні лікарі, педіатри, терапевти та гінекологи. Усі стаціонарні комплекси та консультативно-діагностичні відділення разом з об”єднанням швидкої допомоги віддали у руки обласної влади. У центрах ПМСД працюють близько 4х тисяч осіб. З них сто сорок сімейних лікарів і 323 терапевти. 24 % мешканців міста обслуговуються сімейними лікарями. І саме вони разом з терапевтами тепер за офіційними зарплатнями найбільш заможні медики. Оклади ж вузькоспеціалізованих лікарів залишились на рівні, який був до реформи. Це можна пояснити попитом на сімейних лікарів — на Дніпропетровщині їх всього близько 800.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/14__Masho_reforma_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/14__Masho_reforma_SKh.jpg type=site]





