Мешканці Дніпропетровська заборгували комунальному підприємству 123 мільйона гривень. Найбільш злісні неплатники у Бабушкінському та Ленінському районах міста. Причому борги за лютий більше, ніж навіть за січень. Усіх мешканців Дніпропетровська керівництво “Дніпроводоканалу” прохає сплатити борги. Людей же під час гарячої лінії здебільшого хвилювали питання пов`язані зі встановленням та повіркою лічильників.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/27__05_Krivaja-g.vodokanal.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/27__05_Krivaja-g.vodokanal.jpg type=site]




