Технологія передбачає видобуток газу шляхом переробки вугілля прямо у шахтах, не підіймаючи його на гору. Вартість утвореного газового конденсату становить 40-60 доларів за 1 кубометр. В Австралії на сьогоднішній день вже існують станції з видобутку такого газу, в Україні подібних ще немає. Та з 1 січня 2013 року з держбюджету влада виділила кошти на проект з підземної газифікації. Говорити про те, що такий газ стане реальною альтернативою природному поки що зарано, бо використовувати його можна лише у промислових цілях.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/02/28__Lena_IS_dobycha_gaza_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/02/28__Lena_IS_dobycha_gaza_SKh.jpg type=site]




