У Верховній Раді після двотижневого блокування трибуни відкрилось засідання, яке ж одразу ознаменувалось гучним скандалом. Як повідомляє УНІАН, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вийшов на трибуну і почав виступати російською мовою, що викликало велике невдоволення свободівців. Вони шість хвилин кричали “Українська!”. Регіонал назвав політичних опонентів неофашистами і завершив свій виступ. Читайте також: Опозиція знов заблокувала трибуну Ради Після нього виступати став лідер “Свободи” Олег Тягнибок. У цей час вже регіонали почали кричати “Фашист” і заважали виступати політику. До трибуни одразу, знявши піджаки і краватки, побігли свободівці. Вони недовго вели суперечку із опонентами, після чого в бій пішли кулаки. Спікер Володимир Рибак попросив усіх заспокоїтися і запросив лідерів фракцій на консультації.









