На шляху до медалі Євген здолав у 1/16 Давида Вала (Чехія), в чвертьфіналі Вачіка Егіазяріна (Вірменія) та у півфіналі Любомира Димитрова (Болгарія). У фіналі дніпропетровського спортсмена зміг перемогти лише борець з Туреччини Риза Каялп. Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков привітав Євгена Орлова та зазначив, що область та вся Україна пишаються його високими досягненнями.
«Раз у раз мешканці області на міжнародному рівні доводять – Дніпропетровщина за правом вважається одним з найсильніших спортивних осередків не тільки Украйни, а й Європи», – наголосив Дмитро Колєсніков.
Довідка: до складу збірної команди України з боротьби греко-римської входять 8 спортсменів Дніпропетровської області.





