У Дніпропетровській області 35-річна жінка та її немовля померли в пологовому відділенні центральної райлікарні через півгодини після пологів. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Як свідчать родичі померлої, у лікарню чоловік привіз дружину цілком здоровою. Родичі переконані – її смерть на совісті лікарів





