Наступного року виповниться 200 років з дня народження Кобзаря. До серйозної річниці – серйозні вітання. Федерація альпінізму та скалолазання області ініціювала Міжнародне сходження до найвищого у світі пам’ятника Тарасу Григоровичу. Здійснити його планують з 1 до 15 липня цього року. За задумом на Пік Шевченка піднімуться близько 50 спортсменів, також ініціатори запрошують приєднатися до високого ювілею творчу молодь.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/01__Grechnikova_Alqpynysti_IS.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/01__Grechnikova_Alqpynysti_IS.jpg type=site]
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/01__Grechnikova_SKh_alqpinisty.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/01__Grechnikova_SKh_alqpinisty.jpg type=site]
Шевченківські дні під найвищим у світі пам’ятником Кобзаря відбудуться, якщо знайдуться кошти. Їх потрібно чимало, але справа того варта, запевняє оргкомітет майбутньої альпініади, та звертається до спонсорів з проханням підтримати спортивно-культурну акцію фінансами.
Р/Р (на уставну діяльність) 26008000078901, в ПАО “Укрсоцбанк”.
МФО 300023
ОКПО 20245904
49000, м. Дніпропетровськ, пр К.Маркса, 93, к. 435, 441





