Звідки запах алкоголю? Відповідь на це питання від співробітника облДАІ хотіли почути учасники судового засідання по справі Олега Токаря. ДАІшника, який разом із колегою одними з перших прибув на місце аварії, що сталася восени минулого року на проспекті Правди, до Індустріального суду викликали як свідка, який спілкувався з обвинувачуваним після ДТП. Чоловік каже, запах алкоголю відчув, та от звідки він — сказати не може. Чи то від Токаря, чи від автохімії, накшталт тасолу, антифрізу чи так званої у народі “незамерзачки” для очищення скла — сказати не може. Лікарі ж 6-ї міської лікарні, куди з травмами після аварії потрапив Олег Токар, надали довідку: чоловік був абсолютно тверезий. Нагадаю, що під час аварії зіштовхнулося чотири автівки, чоловік, який сидів за кермом Мерседесу загинув. Постраждалі ж запевняють: ввечері 30-го листопада Токар сів за кермо “під мухою”, бо , коли вийшов із машини, він ледь на ногах тримався. Тому вони не відступлять і зроблять все від них можливе, аби довести це в суді.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/03__Melqnik_sud_po_Tokaryu_IS.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/03__Melqnik_sud_po_Tokaryu_IS.jpg type=site]
І за клопотанням державного обвинувача, суд заборонив Олегу Токарю до 15-го травня цього року керувати будь-яким транспортним засобом. Проте під час суду зясувалося, що сісти за кермо обвинувачуваний і так не зможе, адже не відомо, куди після аварії поділося його водійське посвідчення. Токар говорить, що віддав його ДАІшникам. До наступного засідання, призначеного на 12 квітня, їх обіцяють знайти.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/03__01_DTP_.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/03__01_DTP_.jpg type=site]
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/03__02_SUD_.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/03__02_SUD_.jpg type=site]





