1 квітня у Дніпропетровську на стадіоні Молодіжного парку імені Леніна відбувся фінальний поєдинок зимової першості Дніпропетровщини, який традиційно проводиться в пам’ять про великого футболіста Миколу Кудрицького, повідомляє сайт ГУМВС України в Дніпропетровській області. У поєдинку дніпропетровська команда «УВД» в серії пенальті обіграла минулорічного переможця турніру зачепилівський «Колос» по пенальті з рахунком 1:3. Фінальна пара нинішньої гри вийшла справедливою, адже в ній зійшлися дві найсильніші за підсумками групового турніру команди – «Колос» та «УВД», які посіли відповідно перше і друге місце в групі.
За минулий рік професійність «УВД» значно зросла. У чемпіонаті Дніпропетровської області, що відбувся у минулому році, ця команда з першої спроби посіла п’яте місце, а в жовтні виграла перший вагомий для себе трофей – Кубок області. На цьогорічному чемпіонаті «Колос» створив багато потенційно небезпечних моментів, але «УВД» вистояв. В цілому, справедливий підсумок основного часу матчу – нічия 0:0. Згідно з регламентом Кубка Кудрицького переможця мала визначити серія післяматчевих пенальті, завдяки яким футболісти «УВД» здобули перемогу і у грі, і в турнірі. Команда складається з 24-х учасників, більша частина яких – працівники правоохоронних органів Дніпропетровщини.






