Диспетчерська створюється на базі Дніпропетровського клінічного об’єднання швидкої медичної допомоги.
«Єдина диспетчерська – це дійсно європейський формат у наданні екстреної медичної допомоги жителям регіону. Тут будуть зосереджені сучасні технології зв’язку, які дозволять забезпечити медичний сервіс високого рівня. Зокрема, суттєво скоротиться ланцюжок передачі викликів «пацієнт-диспетчер-бригада» та зменшиться час доїзду «швидкої» до людини», – сказав губернатор Дмитро Колєсніков під час виїзної наради на будівництві.
Диспетчерська буде оснащена сучасним обладнанням, яке, зокрема, забезпечуватиме багатоканальний зв’язок.
«При наборі номеру «швидкої» відбуватиметься автоматичне перемикання дзвінка на того оператора, який вільний, – сказала директор обласного Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург. – Таким чином, буде забезпечено 100% дозвон людини до «швидкої» з першого разу».
Після відкриття Єдиної регіональної диспетчерської сюди надходитимуть виклики «швидкої» з усієї Дніпропетровщини.





