До кінця цього року Дніпропетровськ має розробити маркетингово-інвестиційну стратегію розвитку. Головна мета проекту — створити у Дніпропетровську сприятливе інвестиційне середовище та сформувати імідж міста як фінансово-ділового центру, комфортного для життя та ведення бізнесу. Задля цього створили робочу групу з 30 осіб, опитали населення та провели дослідження у фокус-групах.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/18__Masho_BREnD_SKh.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/18__Masho_BREnD_SKh.jpg type=site]





