Перевіркою прокуратури Царичанського району додержання районним відділом державної виконавчої служби законів при здійсненні стягнення грошових коштів за виконавчими листами встановлено, що в.о. начальника відділу ДВС отримав кошти у сумі 23907 грн., сплачені боржником, але замість перерахування їх на депозитні рахунки для подальшої сплати стягувачу (потерпілому від дорожньо-транспортної пригоди) привласнив їх. У зв’язку з систематичним невиконанням покладених на нього обов’язків, нечистого на руки працівника, звільнено з роботи. Про вчинене кримінальне правопорушення за ч.2 ст. 191 КК України ( привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою службовим становищем) внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Вищезазначене кримінальне провадження направлено за підслідністю для організації досудового розслідування до Царичанського райвідділу ГУМВС України у Дніпропетровській області. На теперішній час призначено процесуального керівника та організовано проведення слідчих дій, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.




