Сайт 9-го дніпровського телеканалу
  • Головна
  • Всі новини
    • АТО/ООС
    • Вечірні випуски
    • Кримінал
    • Культура
    • Суспільство
    • Політика
    • Події
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
    • Про нас
  • Бомбосховища у ДніпріМапа
  • Структура власності
No Result
View All Result
  • Головна
  • Всі новини
    • АТО/ООС
    • Вечірні випуски
    • Кримінал
    • Культура
    • Суспільство
    • Політика
    • Події
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
    • Про нас
  • Бомбосховища у ДніпріМапа
  • Структура власності
No Result
View All Result
Сайт 9-го дніпровського телеканалу
No Result
View All Result
Home Всі новини

У Дніпропетровську мешканці 9-ти квартир вже 2 тижні живуть без газопостачання (ВИДЕО)

30.04.2013
in Всі новини
170

“А нас в квартирі газ” – це не про них. Минуло майже два тижні відтоді, як в усіх квартирах по вулиці Корнейчука, 2 газ зник.

“В нашем доме было объявление на парадном, что отключают газ на день. На день для профилактики”, – каже Микола Миколайович, мешканець будинку по вул. Корнейчука, 2.

День пройшов, а газ з’явився в усіх помешканнях, окрім 9 квартир, що розташовані по одному стояку. Люди одразу забили на сполох.

“Звонили мы в газовое хозяйство номер телефона 763-10-41. С утра можно дозвониться. Потом практически нельзя — никто трубку не снимает. Говорят, в 47 квартире — задолженность. Но при чем здесь остальные 8 этажей?! Зайдите в квартиру, обрежьте, заглушите…Что-то сделайте! Но при чем здесь мы, которые платят нормально?”, – обурюється Микола Миколайович.

У Міськгазі відповідають: це була не профілактика зовсім, а заміна кранів.

“У нас ходят обходичики, ходят слесаря, ходят по подъездам и смотрят, где есть сломанные краны. Сломанные краны — это обломанный хвостовик. Когда есть такие замечания, мы, естественно, меняем эти краны”, – пояснює Юрій Маринець, заступник начальника виробничо-експлуатаційної служби №1.

Замінили крани і у цьому під’їзді, та газ, визнають, не дали. Виправдовуються — не зі своєї вини. В усьому винна технологія. Якби газ подавався у кожну квартиру окремо, відрізали б проблемне помешкання — й історії кінець. Та у цьому випадку — не можуть. Мають перевірити кожен стояк і кожне житло. Для безпеки самих мешканців.

 “Газ мы включаем, я опять же повторяюсь, когда попадаем в каждую квартиру, обследуем квартиры на предмет технических нарушений, утечек. То есть в данном случае из-за 47 квартиры мы не можем включить, потому что у нас газопровод сейчас не выдерживает испытания. У нас есть такое подозрение, что в 47 квартире или открыта конфорка , или утечка идет по крану, или по шлангу.. Ну, точно я сказать не могу”, – говорить Юрій Маринець, заступник начальника виробничо-експлуатаційної служби №1.

Механізм впливу на таких городян, кажуть газовики, відпрацьований, утім малоефективний. Та все ж тиждень тому написали листа до жилсервісу-2, який обслуговує дім.

“В ЖЭКе есть вся информация по жильцам, проживающим в этой квартире. У них есть координаты, есть телефоны. Но результата никакого нет. Просто они подписали, они приняли, но работы никакой. Милиция? Ну, милиция тоже ничего делать не будет. Милиция вскрывает двери только по решению суда”, – каже Юрій Маринець.

А поки комунальники ведуть між собою листування, убезпечені від газових ексцесів люди живуть, як можуть.

“Кушать готовим на электропечке, очень много уходит времени на приготовление еды, потому что электропечка — это не газ, естественно. Мне нужно гулять с детьми на улице, например. А то время, что я могу с ними погулять, я должна тратить на готовку еды”, – говорить Яна, мешканка будинку по вул. Корнейчука, 2.

“Я ходила, чтоб кушать приготовить в соседний подъезд. По другому стояку. Там тоже один стояк был отключен. Там суп сварила. Но я ж не могу одной кастрюлей супа месяц кормиться!”, – обурюється Юлія , мешканка будинку.

Та ґречно дякують комунальним службам за те, що скоріше за все доведеться травневі свята (а це майже два тижні) провести у компанії або електропічки (якщо витримає мережа), або вогнищ у дворі.

“Завтра 1 мая. По 13 число опять работать не будут. Это людей поздравили с праздником: 1 мая, Пасхой, 9 мая. Будьте здоровы, ешьте на здоровье!”, – говорить Микола Миколайович, мешканець будинку по вул. Корнейчука, 2.

Автор – Дар`я Коляда

Камера – Олександр Вернігоров

[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/07__03_Dasha_gaz.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/07__03_Dasha_gaz.jpg type=site]

Share128Tweet80

Новини, пов'язані з цим

Двоє загиблих та 12 поранених: росіяни атакували два райони Дніпропетровщини

Двоє загиблих та 12 поранених: росіяни атакували два райони Дніпропетровщини

26.06.2026
Справу командира батальйону щодо загибелі 12 військових на полігоні на Дніпропетровщині передали до суду — генпрокурор

Справу командира батальйону щодо загибелі 12 військових на полігоні на Дніпропетровщині передали до суду — генпрокурор

26.06.2026
У Дніпрі завтра змінять рух транспорту через ремонт трамвайної колії

У Дніпрі завтра змінять рух транспорту через ремонт трамвайної колії

26.06.2026
Суд визнав протиправними дії ТЦК та скасував накази про мобілізацію — рішення Дніпропетровського ОАС

Суд визнав протиправними дії ТЦК та скасував накази про мобілізацію — рішення Дніпропетровського ОАС

26.06.2026
Дрон-камікадзе атакував маршрутку на трасі біля Придніпровського: постраждав водій

Дрон-камікадзе атакував маршрутку на трасі біля Придніпровського: постраждав водій

26.06.2026
Росіяни вдарили по АЗС на трасі Дніпро – Запоріжжя

Росіяни вдарили по АЗС на трасі Дніпро – Запоріжжя

26.06.2026
Next Post

Працівникам «Дніпрометробуду» виплачено заборговану зарплату

На Дніпропетровщині розлючені селяни мало не вчинили самосуд над крадіями (ВИДЕО)

Прокурор Дніпропетровської області назвала неефективним досудове слідство обставин трагедії у Дніпродзержинську (КОМЕНТАР)

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Головна
  • Всі новини
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
  • Бомбосховища у Дніпрі
  • Структура власності
© Телекомпанія "Приват ТБ Дніпро" – 9 канал, 1995-2023р.

З 2011 року 9 Канал Дніпро є частиною холдингу 1+1 медіа та виступає регіональним вікном каналу «2+2» (м. Київ)

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
No Result
View All Result
  • Головна
  • Всі новини
    • АТО/ООС
    • Вечірні випуски
    • Кримінал
    • Культура
    • Суспільство
    • Політика
    • Події
  • Спецрепортаж
  • Інтерв’ю
  • Контакти
    • Про нас
  • Бомбосховища у Дніпрі
  • Структура власності

З 2011 року 9 Канал Дніпро є частиною холдингу 1+1 медіа та виступає регіональним вікном каналу «2+2» (м. Київ)