В Одеській області пожежники протягом чотирьох годин гасили пожежу на двоповерховому складі, який був заповнений товарами хімічної промисловості, передає ТСН. Повідомлення про пожежу на вул. Базова в смт. Авангард надійшло 1 травня о 16:49 від орендаря приміщення, повідомляє прес-служба ДСНС. До місця пожежі, були направлені пожежно-рятувальні підрозділи Одеси. Пожежники працювали у складних умовах, оскільки склад був дуже щільно заповнений товарами легкої та хімічної промисловості, а токсичний дим не давав можливості проводити роботи з гасіння пожежі без апаратів захисту органів дихання. На пожежі були задіяні 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 30 чоловік особового складу. Чотири години рятувальники боролися з пожежею до повної ліквідації. Площа пожежі склала 300 кв.м. Причина загоряння встановлюється.
відео www.youtube.com
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/02__Odesqka_oblastq__lykvydovano_pozhezhu_u_skladsqkomu_primyshchenny.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/02__Odesqka_oblastq__lykvydovano_pozhezhu_u_skladsqkomu_primyshchenny.jpg type=site]





