У Дніпропетровській області затримано 23-річну місцеву жительку, яка під час сварки та після спільного вживання спиртних напоїв ножем убила 25-річного господаря, передає прес-служба ГУ МВСУ в області. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України.




