Кілька тисяч дніпропетровців та жителів Дніпропетровщини, за інформацією прес-служби ОДА – понад 50 тисяч людей, пройшли колоною з фотографіями своїх родичів-фронтовиків, беручи участь в акції “Безсмертний полк”. Очолювали процесію представники місцевої влади та віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул – він також ніс портрет свого діда, який пройшов всю війну з 1941 по 1945 рік.
«Цього року у рамках відзначення 70-річчя Битви за Дніпро з тих фотографій, які розміщуються на сайті акції “Безсмертний полк”, будуть створені фотоекспозиції для бібліотек та шкільних музеїв області», – зазначив Олександр Вілкул.
Воєнних, які пройшли маршем у святковому параді, та учасників “Безсмертного полку” оплисками вітали численні глядачі, які зібралися на Набережній. Після урочистостей всі направились за інтересами – слухати музикантів, котрі виступали в програмі “Параду оркестрів”, дивитись концертні номери, підготовлені самодіяльними творчими колективами або їсти кашу з польової кухні, яка працювала прямо на Набережній.
фото 056.ua









