Вандали в ніч на середу розписали образливими написами радянський військовий пам’ятник в берлінському районі Панков. Про це повідомив представник поліції, передає ТСН. За словами поліцейського, про осквернення обеліска, спорудженого в пам’ять про загиблих в цих краях радянських солдатів, поліції рано вранці повідомив місцевий житель. Відповідаючи на запитання, які були нанесені написи на пам’ятник, співрозмовник агентства уточнив: “Катування, насильство, вигнання, вбивство, “Окупанти, геть!” “8 травня 45-го ми не святкуємо”. За його словами, написи свідчать про те, що, швидше за все, це справа рук ультраправих. Представник поліції наголосив, що до теперішнього часу написи вже стерті. Обеліск в пам’ять про радянських військових, загиблих під час штурму Берліна в квітні 1945 року, був споруджений в парку на Вільтбергштрассе в 1947-1948 роках за наказом радянської військової адміністрації.





