Президент України Віктор Янукович напередодні Дня матері підписав укази про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” більше 5 тис. багатодітних матерів. Про це повідомляє прес-служба президента в суботу, передає ТСН. “Ці жінки народили та виховали до 8-річного віку 5 і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку”, – наголошується в повідомленні. Відзначені званням “Мати-героїня” жінки отримають одноразову винагороду. Розмір нагороди в повідомленні не зазначається.




