Перед проведенням акції пам`яті жертв ДТП на пішоходному переході біля Інституту фізкультури організаторам акції – худкерівнику та акторам театру “Вєрім” радили не робити флеш-моб. Представники міліції стверджували, що про захід не повідомили органам місцевого самоврядування, хоча організатори переконують, що надали інформацію в міськраду.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/15__03_SKh_Sydletsqkij.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/15__03_SKh_Sydletsqkij.jpg type=site]
Але флеш-моб відбувся. Причому, за іронією долі, під час його проведення на нещасливому місці трапилась чергова аварія.
за відеофрагмент 9 канал дякує громадській організації ЗОВ.




