Мета операції “Автобус” – профілактика та попередження аварійності на дорогах. Заходи будуть проходити в 2 етапи: підготовчий – з 20 по 26 травня, практичний – з 27 травня по 15 червня, говорить заступник начальника відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ ГУ МВС України в області Юрій Туленко. За цей період проведуть контрольні перевірки в першу чергу тих пасажирських перевізників, водії яких грубо порушували Правила дорожнього руху та транспортного законодавства в частині забезпечення безпеки. Під особливим прицілом – водії маршрутних транспортних засобів, які дозволяли собі сідати за кермо під мухою, створювали аварійні ситуації, перевищували швидкість та порушували правила обгону та маневрування, зупинки та стоянки. ДАІ Дніпропетровської області навіть запропонувала створити «чорний список» водіїв маршруток. Ідею винесли на розгляд облдержадміністрації. Будуть також боротися і з пішоходами, які нехтуючи правилами дорожнього руху, ставлять під загрозу життя та здоров’я і своє, і оточуючих:
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/23__05_Melqnik-Mandrikyna_DAI_IS.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/23__05_Melqnik-Mandrikyna_DAI_IS.jpg type=site]





