Мер Дніпропетровська Іван Куліченко зобов`язав школи провести випускны вечори 1 червня, передає “Днепропетровск.Комментарии”. Також департаменту взаємодії з правоохоронними органами Дніпропетровської міскради доручено забезпечити правопорядок у районах шкіл, місцях масових прогулянок, парках та на березі Дніпра, на Фестивальному причалі та ж/м Сонячному з 14.00 24 травня і 1 – 2 червня. Крім того, чиновники повинні стежити за продажом спиртних напоїв та їжі у місцях масового перебування школярів.





