28 мая 2013, 11:29

Художній музей Дніпропетровська запрошує на виставку робіт вихованців кіноцентру «Веснянка»

Райдуга на склі_афіша30 травня, о 16:00, у Дніпропетровському художньому музеї до Дня захисту дітей відкриється виставка дитячої творчості «Райдуга на склі»

Експозицію склали твори живопису на склі 30-ти вихованців Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» віком від 9 до 19 років, котрі мають власний погляд на життя і бажають показати його поціновувачам мистецтва.

Виставка проходитиме у рамках виховної програми кіноцентру «Обдаровані діти – надія України». «Веснянка» проводить активну роботу зі збереження і розвитку народних мистецтв. Педагогам центру Ніні Петрівні Довгялло та Світлані Михайлівні Кольцовій вдається розвивати дитячу фантазію за допомогою ефектної техніки – живопису на склі, що бере початок з народного джерела.

2011 року твори живопису на склі вихованців «Веснянки» експонувалися у Національному центрі українського мистецтва – київському музеї Івана Гончара. Виставка мала неабиякий успіх не тільки у звичайних відвідувачів, а й у фахівців. Високу оцінку дитячим роботам, позитивним, близьким до сучасного життя і народного побуту, дав Олександр Рак – художник, реставратор музею, син відомої народної майстрині Анастасії Рак, котру французи за її виняткові живописні роботи на склі назвали українським Матіссом.

У стінах Дніпропетровського художнього музею твори «веснянківців» експонуються щороку – музей завжди радо відкриває двері юним талантам. Майже третину робіт, репрезентованих на виставці «Райдуга на склі», створено 2013 року. Останнім часом до «Веснянки» прийшли нові талановиті діти зі своїм поглядом на засоби, теми та стилістику старовинної техніки; виникли нові матеріали, яскраві фарби, цікаві сюжети.

Виставка «Райдуга на склі» працюватиме у ДХМ по 30 червня 2013 р.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Тел.: 744-60-35, 47-33-38 (каса)

artmuseum.dp.ua

Вибір редакції

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50
Дніпропетровська область на другому місці в Україні за кількістю складених у 2019 році адмінпротоколів за керування у нетверезому стані

Дніпропетровська область займає друге місце в Україні за кількістю складених у 2019 році адміністративних протоколів за керування у нетверезому стані.

22 Январь, 17:27
У комунальну власність Дніпра прийняли майже 36 км зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення

У Дніпрі у комунальну власність територіальної громади міста прийнято майже 36 км безхазяйних зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення у різних

22 Январь, 13:37
Дніпровська міська рада розширила перелік нерухомого майна для приватизації

Міська рада Дніпра приватизує ще 68 нежитлових об’єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності. Відповідне рішення депутати ухвалили 22 січня

22 Январь, 13:32
Леоніда Маньковського затвердили на посаді заступника Дніпровського міського голови

Депутати Дніпровської міської ради затвердили Леоніда Маньковського на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо правоохоронної діяльності.

22 Январь, 13:30
У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей 

У Дніпрі з’явиться другий міський інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Він розташується на лівому березі за адресою:

22 Январь, 13:27
У Дніпрі для підопічних міського територіального центру соціального обслуговування поновили фізіотерапевтичні процедури

У Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування розширили послугу денного догляду та соціальної адаптації. Для підопічних центру проводитимуть фізіотерапевтичні процедури

22 Январь, 13:23