24 роки тому у лондонському барі започаткували традицію зустрічей у неформальній обстановці для вирішення серйозних екологічних проблем. Згодом до акції долучились ще 600 міст. В Україні екотусівка час від часу збирається у Львові, Донецьку та Києві. А на початку травня, перша зустріч відбулася і в нашому місті. Як пройшла, чим увінчалася і чи буде продовження – розповідають гості 9 каналу – представники громадського руху “ЭкоДнепр» Олексій Мальований та Любов Колосовська.
[uppod video=https://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/05/29__28.mp4 poster=https://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/05/29__28.jpg type=site]




