Таке розпорядження Іван Куліченко зробив ще 28 травня, коли стало відомо, що Влад Перев’язко все-таки загинув – тіло хлопця знайшли у воді, в приблизно в тому ж районі, де він стрибнув з пішоходного мосту. Слідкувати за порядком тут буде муніціпальна гвардія. Пішохідний міст на Монастирський острів зазвичай приваблює зухвалих і нетверезих: спроби стрибати звідси у Дніпро були і раніше. 26 травня рятівники завадили це зробити ще одному хлопцеві – сигнал на номер 101 надійшов близко 8-ї ранку.
На жаль, для Владислава Перев’язка стрибок закінчився трагічно.
9 канал співчуває рідним та близьким загиблого юнака. 




