Мало не курйозна кримінальна пригода сталася минулого ранку в Кривому Розі. О 4.50, під час несення служби, черговий офіцер Дзержинського ВДСО, інспектор Пульту централізованого спостереження, лейтенант міліції Юрій Ярошевський, рухаючись на службовому автомобілі по вул. Леніна, біля будинку №61 спостеріг незвичну картину. Двоє молодих хлопців (як пізніше з`ясувалось, місцеві жителі 18 і 19-ти років) весело сміючись, несли в руках по два кошики з морозивом, на яких зазвичай викладають морозиво у вітринах холодильників. Зацікавившись явищем, офіцер наказав водію пригальмувати перед веселими «несунами», блокуючи їм шлях. Але як тільки ті побачили міліцейську машину, їхні веселощі враз змінились на переляк. Один із них, що був набагато позаду товариша, миттєво кинув свою ношу й метнувся навтіки у двори. А перший від несподіванки закляк на місці. На запитання офіцера міліції, звідкіля морозиво, і куди несуться ласощі у такій незвичній «тарі», молодик нічого зв’язного відповісти не зміг. Тому був затриманий, і разом з усім солодким вантажем доставлений цією ж машиною ДСО у Центрально-Міський райвідділ міліції.
Вже там чоловік зізнався, що разом із другом викрали корзини з морозивом з холодильника зупиночного торговельного комплексу. Скориставшись порожніми за такої ранньої години вулицями, тихцем збили замок з вітрини, і поцупивши корзини з найбільш дорогим морозивом, спокійно пішли собі додому, уявляючи, як ділитимуться «здобиччю» з друзями. За даним фактом відкрите кримінальне провадження, ведеться розшук ще одного зловмисника. Збиток, який нанесли крадії торгівельній точці, оцінений у 750 грн. На жаль, попри затримання зловмисника, повернути тендітний товар хазяям не вдалося – за час, що сплив від моменту вчинення крадіжки до зізнання затриманого, морозиво встигло розтанути, повідомляє прес-служба ГУ МВСУ в Дніпропетровській області.




