У звязку з повідомленням “Комментарии. Днепропетровск” про те, що у Дніпропетровську мілціонери без пояснень і без відома батьків доставляли підлітків до райвідділу міліції, де збирали у них особисті дані та відбитків пальців, проокуратурою ініційовано перевірку інформації. В рамках перевірки прокуратурою внесено подання на ім’я начальника райвідділу, у якому ставиться вимога про проведення службового розслідування за даним фактом, повідоиляє прес-служба обласної прокуратури.




