Дніпропетровцям запропонують безкоштовно зробити флюорографію, виміряти артеріальний та внутрішньоочний тиск, визначити рівень глюкози в крові, виміряти вагу тіла, пройти алкотестування, дерматоскопію новоутворень шкіри та отримати консультації щодо профілактики захворювань, повідомляє департамент охорони здоров’я Дніпропетровської міськради.
Того ж дня о 10.00 від площі біля театру Опери та балету стартує „Естафета здоров’я”, присвячена Дню медичного працівника. В естафеті візьмуть участь команди медичних працівників обласних та міських лікувально-профілактичних закладів – медичні працівники власним прикладом пропагуватимуть здоровий спосіб життя.
День медичного працівника відзначається щорічно у третю неділю червня.





