17 января 2018, 16:39

Щури захопили Кривий Ріг: знахабнілі гризуни розмножуються під вікнами міської ради (ВІДЕО)

Щури захопили Кривий Ріг! Знахабнілі гризуни розмножуються просто під вікнами міської ради.

Випадків нападу на людей, на щастя, ще не зафіксовано, а от як пацюки за шмат хліба здатні розірвати голуба — дивіться далі…

Пані Наталя, як і більшість криворіжців, обожнює прогулянки ялівцевою алеєю. Ледь не щодня жінка разом із двома маленькими дітьми приходить сюди, щоб відпочити душею й погодувати голубів. Та останнім часом у цьому сквері гуляти стало моторошно — поряд із пірнатими тут оселилася зграя щурів.  
Наталя, мешканка Кривого Рогу: «Сидели на этой лавочке, они прям стайкою сюда выбегают. Ну, это просто ужасно. Дети с отвращением все разбежались».
Аби побачити щурів на власні очі, розкидаємо шматочки свіжої випічки. За лічені секунди з-під куща ялівцю вибігають кілька гризунів. Голуби для них — жертви в боротьбі за крихту хліба. Від такого небезпечного «звіринця», та ще й під вікнами міської ради, городяни в шоці.  
Ольга, мешканка Кривого Рогу: «Их нужно уничтожать, чтобы они здесь не бегали, потому что рядом детский центр и много детей там отдыхают. Я считаю, что им здесь не место, крысам».
Щури мешкають скрізь,  каже зоолог Володимир Стриголова. Не бояться вони ані холоду, ані лютого морозу. Велике скупчення пацюків в одному місці він пояснює просто: напевно, там є чим поживитися. Людині ж слід остерігатися гризунів.  
Володимир Стриголов, завідувач кафедри зоології Криворізького педуніверсітету: «Криси — це з давніх часів перенощіки різних захворювань. Хоча не сам його укус небезпечний, а блохи, які живуть на ньому. Ось блохи  — вони перенощіки збудників чуми, ну, не тільки чуми, тифу».
Криворіжські чиновники переконують: епідемії немає. Щурів невдовзі потруять.  
Іван Карий, керівник управління благоустрою Криворізької міськради: «Есть способы: помещение отравы, потом бетонирование нор крыс, вплоть с вырубкой можжевельника. Но для нас это неприемлемо. Мы хотим и сохранить красоту, и устранить проблему».
Щурів труїтимуть хімічними речовинами та газом. Уже в найближчі дні в місцях проведення дератизації будуть розміщені застережні таблички! Тож містян закликають не залишати без нагляду дітей, а ще — доглядати на прогулянці за домашніми улюбленцями.  

Вибір редакції

Міні-виставка «Мить, за якою незвідане» відкрилась в історичному музеї імені Яворницького

Від 2️⃣4️⃣ січня і до 2️⃣5️⃣ березня в залі археології на відвідувачів чекає міні-виставка «Мить, за якою незвідане…» Тут представлені

25 Январь, 18:58
Дніпровські школи і садки перевіряють на виконання правил пожежної безпеки

«У школах міста навчається понад 100 тисяч дітей, у дитячих садочках – близько 34 тисяч. Ми розуміємо, наскільки важливо організувати

24 Январь, 19:45
Історичний музей Дніпра — це потужний ресурс, що має працювати не тільки в науковій площині!

  75 дослідницьких робіт, семінари, виставки та форуми - це лише частина проектів, що були реалізовані Історичним музеєм у 2019

24 Январь, 19:41
Прогноз погоди на вихідні, 25 та 26 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

24 Январь, 19:37
Пожежна безпека під землею — надзвичайники перевірили  дніпровський метрополітен (КОМЕНТАР)

Пожежна безпека в метро. Надзвичайники перевірили дніпровський метрополітен. Позапланова інспекція пройшла 22 січня на станції Вокзальна. Ревізори оглянули вогнегасники, пожежні

23 Январь, 23:32
Невідома біла речовина з труби на Набережній виливається до Дніпра (КОМЕНТАР)

Невідома біла речовина, що витікає з труби неподалік житлового масиву "Перемога-1", вже другий день виливається одразу до Дніпра. Місцеві б’ють

23 Январь, 23:28
Асфальт, що просів на перехресті вулиць Короленка і Святослава Хороброго у Дніпрі, наразі відновлений (КОМЕНТАР)

На місці працювали робітники КП "Водоканал". Нашій знімальній групі повідомили: колодязь під покриттям обстежили, труби перевірила інспекція — вони цілі.

23 Январь, 23:21
Дніпро пройшов перший етап конкурсу на звання «Велика культурна столиця України-2020»

23 Январь, 18:47